Bh Platforma wibracyjna combo duo (8431284486402) Ocena produktu:

od 4199,00 PLN

oszczędzasz do 16%

  • Producent: BH
  • Kategoria: Platformy wibracyjne
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
Oferty (2)
Opis produktu

Trening wibracyjny ma zbawienny wpływ na cały organizm. Nie tylko odpręża i rozluźnia umocnione stresem mięśnie, ale też przez wywołanie skurczów w tkankach mięśniowych angażuje je do pracy i tym samym pomaga zredukować cellulit, ujędrnić i uelastycznić skórę oraz poprawić krążenie.

Platforma wibracyjna Combo Duo wprowadzi Cię na wyższy poziom masażu wibracjami, i to w Twoim własnym domu. Model ten stanowi oryginalne połączenie masażera z platformą wibracyjną. Pracuje więc nie tylko wybrana partia ciała, pobudzana poprzez 1 z 3 pasów przeznaczonych do mocnego typu masażu, ale też sama platforma, a wibracje rozchodzą się w 3 płaszczyznach!

dzięki temu całe ciało może być angażowane w trening - wystarczy, że staniesz stopami na powierzchni platformy. Jeśli oprzesz na niej dłonie - wzmożoną pracę odbędą Twoje ramiona, z kolei siadając bezpośrednio na platformie - komfortowo wymasujesz i pobudzisz do aktywności mięśnie ud i pośladków.

3 pasy do masażu mają 5-stopniową regulację szybkości, więc zintegrujesz ją za każdym razem w taki sposób, by masaż był intensywny, a równocześnie nie sprawiał Ci bólu. Częstotliwość wibracji to od 25 do 50Hz zwiększana o 1Hz, więc bezproblemowo nadzwyczajnie ją dopasujesz do siebie i swych potrzeb.

Jeśli oczekujesz jedynie odrobiny relaksu - po prostu zniżysz intensywność i delikatnie rozmasujesz zmęczone mięśnie. W pakiecie wyszukasz plakat z ćwiczeniami obrazującymi, jakie przykładowe pozycje możesz przyjąć.

Niektóre z nich zaprezentowane są również na umieszczonym poniżej filmie video. Dzięki czemu, iż sprzęt jest stabilny i wygodny w używaniu, a uchwyty genialnie przylegają do i nie ślizgają się pod wpływem wilgoci, możesz bezpiecznie trenować nawet codziennie!

A po skończonych ćwiczeniach prosto przemieścisz Combo Duo w dowolne miejsce przy pomocy ergonomicznych rolek transportowych. Pozwól sobie na najwyższej jakości masaż, ujędrnij całe ciało, popraw krążenie krwi i zapomnij o stresach codziennego dnia.

Stwórz sobie genialny prywatny salonik spa i poręczną mini siłownię w jednym, i to we własnym domu - dzięki platformie wibracyjnej z masażerem Combo Duo YV56.

Podobne produkty w kategorii Platformy wibracyjne